LV
RU
EN

Jums dāvana!
Mūsu kurjeri pēc Jūsu pasūtījuma piegādās sagatavoto dāvanu noteikta laikā un uz vajadzīgo adresi, pie tam to var darīt klienta vārdā vai arī klients var palikt anonīms.

Dāvana

Dāvanu noformēšana
Pastāv uzskats, ka šodien ir grūti pārsteigt ar kādu dāvanu. Bet iepriecināt – viennozīmīgi ir iespējams! Iesaiņojiet dāvanu balonā un jūs redzēsiet sajūsminātas acis. Pie tam dāvanas cenai nav nekādas nozīmes – tas varbūt juvelierizstrādājums vai smaržas, mīkstā rotaļlieta vai suvenīrs, konjaka pudele vai naudaszīme, kas iesaiņotas balonā, kļūst par skaistu un patīkamu pārsteigumu.
Iesaiņošanai mēs izmantojam tematiskos balonus, kas paredzēti dzimšanas dienām, kāzām, Valentīna dienai, 8 martam un citiem svētkiem.
Ja dāvana ir iesaiņota kastē, tad balonu pušķis, kas piesiets pie bantēm vai zvaniņiem rotātas kastes, padarīs dāvanu neaizmirstamu.

Dāvanas

Neizdzēšamu iespaidu atstāj balonu pušķi, kas pasniegti mīļotajiem, draugiem, kolēģiem. Ja Jūs vēlaties pārsteigt, apburt, vienkārši izrādīt savu uzmanību, tad tieši balonu pušķis palīdzes Jums īstenot šo ieceri. Balonus ar prieku pieņems gan bērns, gan pieaugušais, kā vīrietis tā sieviete, solīds vadītājs un vieglprātīgs meitēns.
Balonu pušķi var glabāt tikpat ilgi kā puķu pušķi. Tas ir tikpat spilgts un krāšņs. Tomēr balonu priekšrocība ir to neparastumā, iespējā veidot individuālas, neatkārtojamas kompozīcijas.
Cenas balonu kompozīcijām

Rigas Revija Logo
© All rights reserved. SIA "RĪGAS RĒVIJA"
Jeruzalemes 2/4, Rīga, LV-1010, Latvija.
Phone / Tālr.: +371 67331566.
E-mail: info@baloni.lv
Veikali "BALONU PASAULE":  Rīga, Jeruzalemes iela 2/4. Tālr. 67331566.
Mob.: 29159625, 29327744.   |   Cēsis, Izstādes iela 1. Tālr. 29820484.
Vairumtirdzniecība: tālr. 28390998. Rīga, Stabu iela 74.

Facebook Youtube Google+ Twitter